Fotograf

Produktová fotografia, fotenie hotelov / penziónov

 

 

Reklamná fotografia

 

Kvalitná fotografia povie vraj viac ako tisiíc slov.

Naozaj kvalitná fotografia dokáže zvýšiť atraktívnosť vašho produktu alebo služby a tým aj zlepšiť jeho pozíciu na trhu. Podmienkou kvalitnej fotografie však nie len len kvalitné vybavenie, ale aj cit, nadanie a skúsenosi.
získajte svoju jedinečnosť a vlastnú identitu fotografiami zhotovenými na mieru pre Vás alebo pre Váš obchodný model.

Produktová fotografia

 

Dnes vládne svetu dokonalý vizuál, obraz, či jednoducho fotka. Tá povie často krát viac než tisíc napísaných slov za sebou. Skrýva sa za vašim produktom veľa námahy, slov a času, no stále mu niečo chýba? Možno je to jedna kvalitná fotografia, ktorá nakopne váš vysnívaný projekt či prvú objednávku ku šťastnému koncu. K jedinečnosti vášho sna vám radi pomôžeme vyhotovením produktovej fotografie na mieru.

Fotenie hotelov a penziónov

 

Množstvo príbehov na jednom mieste nájdete jedine vo svojom hoteli alebo penzióne. Iba vy viete, koľko ľudí prešlo dverami izieb a čo všetko krásne zažili aj vďaka miestu, kde sa nachádzali. Chýba vášmu hotelu povestné čaro príbehu? Prilákajte si ďalšie rozprávky, či skutočné romány vďaka kvalitným fotkám vášho hotela či penziónu. Radi sa staneme ich súčasťou.

Video klip – reklamný klip

 

Ponúkame tvorbu reklamných klipov.

Kurz fotografovania

 

Jedinečný video online fotografický kurz pre všetkých začiatočníkov alebo tých, ktorý chcú prejsť na manuálny (M) režim. Viac iformácii nájdete na kurzfotografovania.sk

xyz

ZAČNIME SPOLUPRÁCU

Potrebujete nové fotky?